Video Game creation with Unity – українською для дітей 12 – 16 років

Курс “Дизайн і розробка комп’ютерних ігор на Unity” для дітей 12-16 років

Ігровий движок Unity – одна з найбільш популярних у світі платформ для розробки ігор. На базі Unity створюються проекти, які отримують світове визнання і приносять своїм творцям мільйони доларів. Цілком природно, що багато батьків хочуть, щоб їхні діти навчилися працювати з цією програмою та зробили свої перші кроки у навчанні програмуванню.

Але де в Торонто можна навчитися дизайну і розробці ігор на Unity та ще на українській мові? Єдиний варіант – Teens Computer School.


Як проходить навчання.

 Навчаючись тільки раз на тиждень по півтори години діти від 12 років освоять основні принципи роботи з ігровим движком Unity 3D, навчаться створювати оригінальний дизайн ігор, опрацьовувати ігрове середовище і персонажів для своеї ігри.

Заняття проводять викладачі з вищою художньо – дизайнерською освітою, які мають багаторічний досвід роботи з дітьми різного віку та вільно спілкуються як англійською так і українською мовами.

Відмітна риса курсу – уроки проходять на українській мові у цікавій, ігровій формі. Викладачі прагнуть розкрити творчий потенціал дитини. В ході занять діти познайомляться з пристроєм гейм-світу, навчаться стратегічного мислення і створять свою першу гру.


Чим корисні курси?

У сучасному світі все вирішують знання. Без якісної комп’ютерної освіти неможливо домогтися значних висот в жодній сучасній сфері діяльності. Для батьків, які вирішили віддати своїх дітей на комп’ютерні курси по створенню ігор Teens Computer School буде ідеальним місцем. Саме у Teens Computer School, яка працю у Торонто та має online department можна отримати освіту, що відповідає світовим стандартам та допоможе учням зробити свідомий вібір майбутньої спеціальності.

Комп’ютерні курси по створенню ігор у Teens Computer School гарантовано стане однією зі сходинок до цікавої, високооплачуваної роботи, до можливості жити і працювати в будь-якій точці світу. Дизайн і розробка ігор – це одна з найбільш вільних професій з точки зору логістики, це заняття не вимагає щоденного перебування в офісі, при цьому, зарплати гейм-дизайнерів стабільно входять в десятку найвищих.

Які знання отримують учні?

Вибравши курси для дітей з розробки ігор на Unity, батьки можуть бути впевнені: учні на практиці отримають найважливіші знання в сфері моделювання, створення програмного коду і графіки. Учні in-class та online відділення навчаться працювати у команді і створювати свої перші компьютерні ігри разом з друзями.

Ось лише деякі знання і вміння, які стануть доступні учням після завершення навчання:

  • базові навички розробки ігор на платформі Unity 3D;
  • дизайн комп’ютерних ігор в Unity;
  • ази програмного кодинга в найпопулярнішому в світі безкоштовному ігровому движку;
  • організація робочого процесу в ході створення комп’ютерної гри.

Курс “Дизайн і розробка комп’ютерних ігор на Unity” дозволять вашій дитині вийти на правильну життєву дорогу, почати свою власну історію успіху.


register here

High Tide Art School on Facebook

New title